Młodzi, zakochani, szczęśliwi i nagle ONA ucieka sprzed ołtarza! Dlaczego? Czy wątpliwości przed ślubem to znak, że trzeba brać nogi za pas? Skąd się biorą i czy powinnaś je ignorować jeśli się w ogóle pojawiają?

Wątpliwości przed ślubem ma co druga pytana Kobieta! To szokujący wynik biorąc pod uwagę to, że zaraz zwiąże się z NIM na całe swoje życie!

Oto najczęstsze powody skąd biorą się wątpliwości przed ślubem:

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] PÓKI ŚMIERĆ WAS NIE ROZŁĄCZY boimy się nudy, rutyny, stałości, powtarzalności. Ślubowanie komuś przed ołtarzem utożsamiamy z tym, że wiążemy się już na zawsze i nie będzie drogi powrotnej! Temat rozwodu uchodzi w Polsce nadal za ostateczność, a dla starszyzny to nadal temat TABOO. Liczba rozwodów w Polsce ciągle wzrasta, czy Kobiety nareszcie zrozumiały, że zły mąż oznacza użeranie się do końca życia?

warto wychodzić za mąż

Teściowa po ślubie może być wielkim problemem!

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] JAKIE DZIECI?! – tylko obrączka zalśni na palcu, a teściowa już zaczyna ględzić o dzieciach. Obawiasz się, że skończy się tak jak u Twoich koleżanek – gromadka rozwrzeszczanych dzieciaków, Ty w dresie i ciągle przy kuchni, a teściowa zawsze niezadowolona ze sposobu jakim wychowujesz własne potomstwo. Czy takiego życia chcesz? A może ślub nic nie zmieni? Może będziecie pracować, podróżować i mieć czas na to o czym marzyłaś? W dzisiejszej Polsce zmienia się postrzeganie roli mężczyzny, Kobieta pracuje na równo z nim, więc i on ma obowiązek ruszyć odkurzaczem!

wątpliwości przed ślubem

Zawsze o tym marzyłaś?

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] ZAPOWIADA SIĘ TEŚCIOWA JAK…nie przepadasz za jego mamusią? Już sobie wyobrażasz jej telefony do synka, jej żale i płacze, że u niej miał jak u Pana Boga za piecem, a u Ciebie tylko światło w lodówce? Jeśli jego matka już przed ślubem potrafi Ci dogryźć lub niemiło zażartować to lepiej przygotuj się, że po ślubie tylko zintensyfikuje swoją niechęć do Ciebie! To może przerażać!

[dropcap_green] 4 [/dropcap_green] KOCHAM GO? – i teraz największa przeszkoda i wątpliwości przed ślubem, zadajesz sobie pytanie, czy Ty naprawdę go kochasz? Takie wątpliwości mają często dziewczyny, których przyszły mąż jest pierwszym chłopakiem…

Jeśli nie jesteś pewna, czy warto wychodzić za mąż to zastanów się raz jeszcze, nawet jeśli sala już opłacona, a suknia wisi w szafie. Jedną decyzją może zmienić swoje życie!