Jaki jest Twój ideał, a co widać na ulicach? Czy polscy mężczyźni są faktycznie na szarym końcu przystojniaków? A może to po prostu brak dbania o siebie powoduje, że wyglądają tak przeciętnie. Oto cechy na które powinnaś zwracać uwagę, gdy wybierasz sobie partnera na całe życie…

Polak = zaniedbany facet? Trochę prawdy w tym jest, Nasi mężczyźni niezbyt przywiązują uwagę do ubioru i wyglądu, nie wspominając już o higienie osobistej, czy nawet goleniu się! Tłumaczą się tym, że nie mają czasu, że muszą utrzymać rodzinę, że…zawsze jest jakaś wymówka. A my? My musimy wyglądać pięknie, być dobrymi matkami, kucharkami, mieć pracę zawodową i wiele innych, przyziemnych rzeczy. Polscy faceci powinni się za siebie wziąć i to natychmiast!

1. GOLENIE

Czy to naprawdę takie trudne? Zaniedbany facet to ten, który zapomina o tak prostych czynnościach jak golenie twarzy, okolic pach. Nie wymagamy, żeby mieli gładkie nogi! Dla faceta rzeczą oczywistą są nasze ogolone nogi, a my przecież nie pstrykamy palcami, żeby osiągnąć taki efekt…

2. MYCIE SIĘ

Tak, tak, Polscy mężczyźni niezbyt przepadają za wodą i to raczej z lenistwa lub oszczędności! I tak, zaniedbany mężczyzna to taki, który uważa, że mydło i woda wystarczą od czasu do czasu. Jeśli zauważysz, że Twój facet chodzi w tej samej koszulce kilka dni to uciekaj gdzie pieprz rośnie, bo nie będziesz miała z nim łatwego życia!

3. ODWIECZNY TEKST ”To gejowskie!”

Mężczyznom wydaje się, że żel pod prysznic, peeling, krem do twarzy, czy ładnie skrojony garnitur, sweter na guziki, czy modne buty są cechami chłopaków o innej orientacji seksualnej. Oj, Nasi Panowie niejednego mogliby się od nich nauczyć, a przede wszystkim dbania o siebie!

4. ZĘBY I PAZNOKCIE

Dbanie o zęby i paznokcie to również podstawa u Kobiet, a mężczyźnie nie wypada czyścić szkliwo u dentysty i utrzymywać paznokcie w czystości?

5. NAŁOGI

Palenie, nadużywanie alkoholu i co gorzej narkotyki wcale nam nie imponują, wręcz przeciwnie, są oznaką cwaniactwa!