Niektóre z nas obowiązuje w pracy tzw. dress code, czyli pewne normy i zasady ubierania się. Nie dotyczy to tylko dziewczyn pracującychtylko w bankach, czy w instytucjach publicznych. Inne natomiast lubią ubierać styl męski tak na co dzień, bo jest wygodny i wbrew pozorom rzuca się w oczy. Dzisiaj proponujemy Wam zestawienie białego z czernią i brązem, czyli klasyka w męskim, ale seksownym wydaniu do pracy:

Klasyka jest nieśmiertelna, prezentuje się zawsze elegancko i ze smakiem. Jeśli nie wiecie co na siebie założyć do pracy (Nasz poważny problem: nie mam w co się ubrać:) to zawsze możecie postawić na totalną prostotę. Założymy się, że większość z Was ma w szafach biały golf, czarną marynarkę, czy czarne spodnie. Jeśli nie, to można je dzisiaj dostać w sklepach w bardzo przystępnych cenach, gdyż nie są to ubrania oblegane. Tylko spójrzcie na prezentowany zestaw ubrań do pracy:

Zestaw ubrań do pracy skomponowany z :

1. Żakiet Top Secret, czarny i klasyczy, z ładnie podkreślająca talią za 179,90zł. Podobne żakieciki są w Pretty Girl (towary bardzo dobre gatunkowo)

2. Golf biały Gatta, elastyczny, ładnie podkreśla biust za ok. 40zł

3. Buty Tamaris, brązowe na modnym, klockowym obcasie w dwóch odcieniach brązu za 279,90zł

4. Spodnie czarne w kancik Reserved, na górze złote kamyczki (delikatne) za 129,99zł

5. Pasek ACCESORRIZE, brązowy ok. 100zł

6. Torebka klasyczna ACCESORRIZE, brązowa ze złotymi wykończeniami ok. 150zł

7. Broszka w kształcie osy ACCESORRIZE złoto-czarna za ok. 35zł

zestaw ubrań do pracy

Jeśli nie przepadasz za butami na obcasie, możesz zawsze zastąpić szpilki, czy obcasik klockowy zupełnie płaską podeszwą, albo niskim obcasem kwadratowym. Do takiego zestawu pasuje zdecydowanie brązowy płaszczyk i kapelusz, trzeba pamiętać przynajmniej o podkolanówkach, bo to już jesień!