W teatrze Kwadrat odbyła się właśnie premiera spektaklu ,,Przez park na bosaka”. Na stołecznym evencie nie mogło zabraknąć sławnych nazwisk. Wśród zainteresowanych uwagę nudziary przykuła singielka – Marta Żmuda Trzebiatowska, która dość niedawno rozstała się ze starszym tancerzem Adamem Królem!

O co poszło?

Tego nie wiadomo, portale plotkarskie spekulowały, że mogło chodzić o powiększenie rodziny, ale sama Żmuda Trzebiatowska również udzielała dość enigmatycznych odpowiedzi na temat powodu jej rozstania z Adamem Królem, którego pląsy mogliśmy oglądać kiedyś w Tańcu z Gwiazdami. W rozmowie z ,,Galą” Żmuda Trzebiatowska stwierdziła tylko, że teraz jest ,,jej czas” i woli zainwestować w siebie, zająć się trochę własnym ,,ja”. Czyżby cały ten czas związek Marty skupiał się tylko na Adamie? Jeśli tak był – to bardzo dobrze, że Marta to skończyła!

marta żmuda trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska wyglądała fajnie! fot.KAPiF

Styl jak zwykle na 5+

W teatrze ta ładna polska aktorka prezentowała się jak zwykle świetnie. Nudziara zauważyła, że Trzebiatowska przybrała kilka kilogramów na wadze, co wygląda bardzo korzystnie. Miała na sobie granatową, asymetryczną sukienkę w stylu spódnico-bluzkowym, taki krój będzie bardzo modny na wiosnę 2014, do tego oczywiście asymetryczne szpilki czarno-złote z ostrymi noskami i delikatny pierścionek z błękitnym oczkiem. Jak dla nudziary ta stylizacja to kolejny przykład, że Marta wie co będzie modne!

Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska jest singielką! fot. KAPiF

Focus na stylizację Marty:

[dropcap_grey] 1 [/dropcap_grey] BUTY – tzw. asymetryczne, z bardzo mocnym wycięciem. Zauważ, że mają przeźroczysty pasek przez który widać palce! Buty są w kolorze czarnym, ze złotym wykończeniem i podeszwą. Podobne modele dostaniesz w Mohito i Dee Zee. Tej wiosny buty tego typu będą HITEM!

buty

[dropcap_grey] 2 [/dropcap_grey] GÓRA – zupełnie nie przylegająca do ciała, jakby wysunięta do przodu, o prostokątnym kształcie. Nudziara zwraca uwagę, że Marta nieco przyciemniła włosy, oko podkreślone w tym samym kolorze co sukienka dodały aktorce pazura!

góra

[dropcap_grey] 3[/dropcap_grey] DÓŁołówkowa spódnica za kolano wcale nie musi być zarezerwowana dla dużo starszych Kobietek. Taki krój pasuje zdecydowanie wyższym dziewczynom, ale nie bardzo chudym!

dół