Dziewczyny! Wiemy, że niektóre z Was są singielkami, jedne z wyboru, inne dlatego, że nie spotkały swojego księcia. Dzisiaj zastanowimy się, gdzie znaleźć fajnego faceta.

Nie mówimy tutaj o jakimś wyjątkowym księciu z bajki, który przyjedzie na swoim białym rumaku i porwie Cię do zamku:), mówimy o zwykłym, fajnym i normalnym facecie, który będzie dla nas dobry, znajdziemy w jego ramionach poczucie bezpieczeństwa i święty spokój po prostu…

GDZIE NIE SZUKAĆ:

1. Dyskotekamiejsce, w którym ciężko się do siebie odezwać, a co więcej poznać kogoś. Oczywiście, tutaj ludzie są generalnie nastawieni na tzw. podryw, ale to raczej na jedną noc, niż na całe życie. Uważajcie na dyskotekowych amantów, którzy w każdy dzień mamią inną kobietę, taki typ najczęściej podaje się za managera, albo jakiegoś znajomego właściciela, bryluje pośród gości, może wydać nam się ważną osobą, bo wszystkich zna – to właśnie ten typ jest powodem złamanego serca wielu fajnych kobiet.

2. Kraje, które odwiedzasz w wakacje – Kobiety lubią przygody, wiele słyszy się o przystojnych Tunezyjczykach, Turkach, czy mieszkańcach słonecznego Egiptu. Coraz mocniej rozwija się oficjalna sex-turystyka, a Panie coraz chętniej wyjeżdżają tylko po to,  żeby poromansować z przystojnym Habibi (czyt. kocham Cię). Niestety, Ci mężczyźni raczej nie zostaną w Twoim sercu na stałe, lubią bawić się kobietami, wyciągać od nich pieniądze, są bardzo kochliwi, także dla nich to tylko chwilowa przygoda (czasem kilka na raz), a Ciebie może skrzywdzić – jeśli chcesz poszaleć, to pewnie, że możesz, ale nie licz, że będzie to na całe życie...Inaczej, gdy taki obcokrajowiec mieszka w naszym kraju, wtedy można bardziej zaryzykować.

3. Czaty ogólne – tutaj najczęściej siedzą ludzie nie nastawieni na szukanie relacji z Tobą, będą chcieli Cię wykorzystać, podrwić, albo po prostu zająć na chwilkę czas, czaty ogólne aż roją się od podejrzanych typów. Tutaj raczej nie znajdziesz fajnego faceta! Uważaj na przyjazne nicki np. panprzystojny, szukamspokojnedziewczyny itp., niestety im łagodniejszy nick tym większa bestia może kryć się po drugiej stronie.

GDZIE SZUKAĆ:

1. Portale społecznościowe (internet)Facebook, czy nk dają dość fajne możliwości znalezienia drugiej połowy, może to ktoś z przeszłości, który teraz jest singlem i też chciałby się wreszcie zaangażować? Dziewczyny, my jesteśmy zwolenniczkami kobiet odważnych, czyli: NIE WSTYDŹ się i napisz do Niego pierwsza, nic nie tracisz, najwyżej nie odpisze. Takie portale zmniejszają szansę, że trafisz na żonatego, czy mającego dziewczynę (zdjęcia/status związku – wszystko widać). Jeśli ukrywa te informacje to na początek zaproś Go do znajomych, jeśli Cię zaakceptuje to wtedy zobaczysz więcej informacji o nim. Zawsze możesz po prostu zawęzić poszukiwania i poderwać kogoś zupełnie obcego z Twojego miasta w danym wieku właśnie na FB, czy NK.

2. Czaty tematyczne – tutaj szanse na znalezienie faceta są zdecydowanie wyższe niż na czatach ogólnych, chociaż wiele się nie spodziewaj. Na takich czatach tematycznych masz zawężone grono ludzi, którzy interesują się tym samym co Ty – a podobno wspólne tematy to podstawa udanego związku. Uważaj jednak, jeśli już umawiasz się z facetem z czata – najlepiej umów się w dzień, w miejscu publicznym, zadbaj również o taksówkę (nie wsiadaj na 1 randce w ciemno do samochodu z takim facetem).

 3. Strony matrymonialne/ ‚swatające’ ludzi na takich stronach możesz wpisać odpowiednie wymagania, a system wyszuka Ci partnera, który do nich pasuje. Pamiętaj jednak, że tekst pisany często nie równa się temu co jest w rzeczywistości, ludzie mają w internecie tendencję do koloryzowania rzeczywistości, reklamowania się w sposób, że zbyt dużo możesz oczekiwać. Taką osobę możesz sprawdzićwpisz jej imię i nazwisko do wyszukiwarki internetowej, do wyszukiwarek portali społecznościowych – porównaj nie tylko zdjęcia, ale również to, czy ta osoba pisze w ten sam sposób w jaki odnosi się do Ciebie, jakich ma znajomych i co robi w wolnym czasie (bądź incognito).

4. Stronki z fotkami – tutaj możesz po prostu przeglądać zdjęcia i oceniać po wyglądzie zewnętrznym. Uważaj jednak na to, że nie każdy wrzuca swoje fotki, a po drugie niestety uroda to nie wszystko, możesz się rozczarować Jego charakterem, ale możesz też przez zupełny przypadek wpaść na swój ideał!

5. Park – czasem na ławce można spotkać bratnią duszę i chociaż czasy romantyzmu chyba mamy za sobą, to nadal jesienne spacery z psem mogą zaowocować w poznaniu kogoś, kto też szuka. Najlepszą porą na taki spacer jest ok.19.00, kiedy to faceci single już są po pracy.

6. Domówki u znajomych – ktoś zaprasza kolegę kolegi i tak na domówce 30% ludzi jest zupełnie Ci obca, jest więc szansa, ze chociaż jeden facet jest sam, nawiąż kontakt wzrokowy, pogadaj, w tak nieoficjalnej atmosferze lepiej jest się komunikować. Zaproponuj spotkanie, daj nr telefonu (nie musisz prosić o jego numer przecież). Masz wizytówki? Wciśnij mu jedną, jeśli jest inteligentny (a przecież takiego szukasz) to zrozumie aluzję.

7. Bibliotekanie śmiejcie się kobietki, w tych większych, miejskich bibliotekach są pomieszczenia pełniące funkcję czytelni, może ktoś doradzi Ci jakąś fajną książkę? Warto zapytać (w kontakcie bezpośrednim warto rzucić okiem, czy ma obrączkę – to nie reguła, że żonaci noszą obrączki, ale zdecydowana większość, szczególnie Twojego targetu nosi).

8. Puby/Kawiarnie – tutaj szanse są zdecydowanie większe niż na dyskotece, jest mniej tłoczno i można kogoś wyśledzić, zagadać przy barze, czasem facet sam decyduje się postawić zupełnie obcej kobiecie drinka. Wybieraj bary z karaoke, piłkarzykami, rzutkami, tam, gdzie coś się dzieje, a nie tylko siedzi. Może Ty i koleżanki zagracie partyjkę w lotki z jakimś nowo poznanymi facetami?

9. Ulica to wersja tylko dla ODWAŻNYCH, jedna z naszych koleżanek tak poznała męża, po prostu zaczepiła chłopaka na ulicy i umówili się na randkę. Bądź zdecydowana, nie pytaj, która jest godzina, czy jak trafić na dana ulicę, strzelaj prosto z mostu, że spodobał Ci się, jego styl, uśmiech i jeśli jest zainteresowany to Ty zapraszasz na kawę. Nie bój się, najwyżej odmówi i pewnie więcej go nie zobaczysz!

10. Rodzinne swatki nie buntuj się jeśli Twoja Mama/Ciocia/Babcia ma jakąś koleżankę, która ma fajnego, ale nieśmiałego syna. Zbadaj najpierw sprawę, spytaj ile ma lat, gdzie pracuje, dlaczego jest sam. A może faktycznie to jakiś nieśmiały diamencik, który czeka, aż królewna sama trafi do zamku:)

Dziewczyny, idealny facet istnieje, naprawdę, a przynajmniej jest kilku wartych zainteresowania i jeszcze wolnych. Wiemy, że jeśli dziewczyna nie zwiąże się z kimś podczas studiów po potem jest dość ciężko, ale pamiętajcie, że nie jesteście same i ta stronka powstaje od serca, również z myślą o Was!