Oglądałaś wczorajszy finał Top Model? Emocje były spore, dużo rywalizacji, dwa pokazy mody i…zaskoczenie. Trzecią edycję popularnego programu rozrywkowego Top Model wygrała Zuzanna Kołodziejczyk!

Sprawiedliwie?

Chyba mało kto się tego spodziewał! Co ciekawsze, oprócz Anji Rubik nikt na nią nie stawiał – a jednak, to Zuzanna Kołodziejczyk wygrała 3 edycję popularnego show Top Model i dołączyła tym samym do Pauliny Papierskiej (zwyciężczyni 1 edycji) i Olgi Kaczyńskiej (zwyciężczyni 2 edycji). Dwie pierwsze edycje okazały się wielkim sukcesem, ale o dziewczynach słuch zaginął….Ciekawe, czy skromna i bystra Zuza Kołodziejczyk zawojuje świat?!

Czy wygrana jej się należała? To kwestia bardzo dyskusyjna, z odcinka na odcinek walczyła, a jej zdjęcia podobały się szczególnie Dawidowi Wolińskiemu. Zauważyć można było, że Zuza Kołodziejczyk zyskała również dużą sympatię prowadzącego Michała Piróga, który to właśnie ją wytypował na wycieczkę do Izraela!

Kim właściwie Ona jest?

Zuzanna Kołodziejczyk ma 19 lat i jest z Poznania, jej wymiary to 86-63-97, ma również 173 cm wzrostu, waży 58,5 kilograma. Trochę sporo jak na Top Model…Panna Kołodziejczyk studiuje komunikację społeczną, ma również siostrę bliźniaczkę Tamarę, którą mogłyśmy zobaczyć na wizji w finale Top Model i faktycznie dziewczyny są prawie identyczne! Zuza, zwyciężczyni Top Model przez cały program podkreślała, że ma bardzo dobre relacje z rodzicami, a szczególnie z mamą.

Czy Zuza Kołodziejczyk ma jakieś kompleksy?

Gdy wchodziła do programu miała ich pełno i raczej nie spodziewała się, że dojdzie, aż tak daleko…Ba! Że wygra Top Model. Jej największym kompleksem były szerokie biodra i generalnie sylwetka, która była dość okazała w porównaniu z innymi dziewczynami. Dodatkowo, Zuzanna Kołodziejczyk uważała się za dość przeciętną dziewczynę, miała nawet problemy ze spoglądaniem na swoją twarz w lustro!

Co dalej?

Zobaczymy! Jak na razie Zuzanna podpisała kontrakt z agencją NEXT, czy zrobi karierę? Nie ustąpi w dbaniu o własną sylwetkę? Dla Nas decyzja widzów jest sporym zaskoczenie i obstawiałyśmy, że wygra Marcela, która ma dużo szczuplejszą sylwetkę i jest wyższa, ale cóż – może Zuza jeszcze nas zaskoczy? Oto najnowsza okładka GLAMOUR z Zuzą:

 

* zdjęcia Zuza Top Model : Facebook